پرنده ایران اسلامی المپیک فوتبال فوتبالیست

پرنده: ایران اسلامی المپیک فوتبال فوتبالیست ورزشکاران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اینها به من پاس نمی‌دهند, بازیکن و خبرنگار دستگیر شدند! ، فریادهای منشا بر سر پانادیچ

در آخر دیدار پرسپولیس – نفت تهران، مهاجم سرخپوشان به عملکرد هم‌بازی‌هایش به شدت اعتراض کرد.

اینها به من پاس نمی‌دهند, بازیکن و خبرنگار دستگیر شدند! ، فریادهای منشا بر سر پانادیچ

فریادهای منشا بر سر پانادیچ؛ اینها به من پاس نمی دهند/ بازیکن و خبرنگار دستگیر شدند!

عبارات مهم : دوربین

در آخر دیدار پرسپولیس – نفت تهران، مهاجم سرخپوشان به عملکرد هم بازی هایش به شدت اعتراض کرد.

به گزارش تسنیم، پرسپولیس از ساعت 20:45 امشب (پنجشنبه) در چارچوب هفته سوم مسابقه های لیگ برتر فوتبال کلوب های کشور در ورزشگاه تختی به مصاف نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و در آخر با نتیجه 3 بر صفر از سد این تیم گذشت.

اینها به من پاس نمی‌دهند, بازیکن و خبرنگار دستگیر شدند! ، فریادهای منشا بر سر پانادیچ

* در آخر بازی، بازیکنان پرسپولیس به سمت هواداران تیم ارزش رفتند و با آنها تشویق ایسلندی را به اجرا گذاشتند. در این بین ایگور پانادیچ از گادوین منشا درخواست کرد که او هم به همراه سایر بازیکنان به سمت هواداران برود، ولی منشا با خشم سر مربی دروازه بانان تیمش فریاد زد که بازیکنان به من پاس نمی دهند. منشا در ادامه به رختکن رفت و در خوش حالی بازیکنان شرکت نکرد. پندار خمارلو نیز در رختکن همین درخواست را از منشا کرد، ولی مهاجم عصبانی پرسپولیس درخواست مدیرروابط عمومی کلوب را هم نپذیرفت.

* سه نفر از بازیکنان جوان و سکونشین نفت قصد ورود به نیمکت این تیم را داشتند که نیروهای انتظامی آنها را نشناختند و کار به درگیری لفظی کشیده و حتی یکی از آنها بازداشت شد. دوربین برنامه 90 نیز از این ماجرا فیلم می گرفت که ابتدا دوربین را گرفتند و سپس خبرنگار این برنامه را دستگیر کردند!

در آخر دیدار پرسپولیس – نفت تهران، مهاجم سرخپوشان به عملکرد هم‌بازی‌هایش به شدت اعتراض کرد.

مسئول روابط عمومی شرکت لیگ سپس نزد مأموران نیروی انتظامی رفت تا مسئله این خبرنگار را حل کند. مأموران نیروی انتظامی قصد داشتند فیلم موجود در دوربین این خبرنگار را از بین بردن کنند. در نهایت با دخالت یگان ویژه، خبرنگار دستگیر شده است آزاد شد.

* به نظر می رسد که مأموران نیروی انتظامی با قوانین آشنایی چندانی ندارند. آنها چندین بار با خبرنگاران، عکاسان، فیلمبرداران و حتی هواداران برخورد بدی داشتند.

واژه های کلیدی: دوربین | انتظامی | خبرنگار | بازیکنان | هواداران | پرسپولیس | نیروی انتظامی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs