پرنده ایران اسلامی المپیک فوتبال فوتبالیست

پرنده: ایران اسلامی المپیک فوتبال فوتبالیست ورزشکاران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری جهت بازی در فیلم دارکوب از درون شکستم / سارا بهرامی

بازیگر فیلم “دارکوب” گفت: من جهت بازی در فیلم دارکوب سرنوشت بسیار مشکل را پشت سر گذاشتم لیکن آنچه بیرونی است یک کاراکتر است ولی من جهت این نقش از درون خورد شدم

جهت بازی در فیلم دارکوب از درون شکستم / سارا بهرامی

سارا بهرامی: جهت بازی در فیلم دارکوب از درون شکستم

عبارات مهم : دارکوب

بازیگر فیلم “دارکوب” گفت: من جهت بازی در فیلم دارکوب سرنوشت بسیار مشکل را پشت سر گذاشتم لیکن آنچه بیرونی است یک کاراکتر است ولی من جهت این نقش از درون خورد شدم و شکستم. .

سارا بهرامی بازیگر برنده گروه تحریریه سایت بلورین جشنواره فیلم فجر جهت بازی در فیلم “دارکوب” در گفت وگو با میزان، درخصوص مشکل های بازی در فیلم “دارکوب” گفت: واقعیت امر هیچ فرقی بین فیلم دارکوبو یا ایتالیا ایتالیا وجود ندارد و من در هر کاری که وارد شوم تمام تلاشم را انجام خواهم داد.

وی راجع به استاندارد بودن شرایط تولید فیلم “دارکوب” افزود: البته این را فراموش نکنیم که هنگامی که در فیلمی گروه و عوامل خوب و یکدست باشند کار هر بازیگری بهتر و زیاد دیده می شود. بازی در فیلم دارکوب دقیقاً به همین گونه بود و فعالیت من حاصل تلاش عمومی یک گروه منسجم بود.

بازیگر فیلم ایتالیا ایتالیا راجع به احتمال بازی دوباره در نقش یک معتاد تاکید کرد: هر نقش جذابی که به من بدهند بازی می کنم و اگر باز هم نقشی خوب به عنوان یک زن معتاد به من پیشنهاد شود ،بازی می کنم.

وی در مورد چگونگی رسیدن به نقش خود در فیلم دارکوب اضافه کرد: به خاطر بازی در فیلم دارکوب تحقیقات میدانی بسیاری را انجام دادم و جهت رسیده به نقش به بسیاری از مناطق شهر رفتم. به سبک بازی و رسیدن به نقش سایر بازیگران کاری ندارم ولی من به این نحو به نقش می رسم. به عنوان مثال در فیلم “ایتالیا ایتالیا” هم دفعات بسیاری با دستیار کارگردانان معاشرت می کردم تا به آن نقش برسم.

بازیگر فیلم “هزار پا” تاثیر نقش خود در فیلم بهروز شعیبی را بسیار زیاد دانست و ادامه داد: روزهای اول که به آن محله ها می رفتم و معتادان را میدیدم تا چندین روز شوکه بودم و هیچ چیز را نمی توانستم به منزل ببرم. خیلی روزها با گریه و بغض درد به منزل می رفتم ولی بعداً به خودم مسلط شدم و تلاش کردم بر نقش تمرکز کنم. من روزها و هفته ها بعد از فیلمبرداری فیلم دارکوب زهر این اتفاقات را از وجودم خارج می کردم.

بهرامی به همین جهت خاطرنشان کرد: جهت بازی در فیلم دارکوب سرنوشت بسیار مشکل را پشت سر گذاشتم لیکن آنچه بیرونی است یک کاراکتر است ولی من جهت این نقش از درون خورد شدم و شکستم. هنوز هم نتوانستم با آن نقش کنار بیایم و با اینکه از اردیبهشت فیلمبرداری تمام شده است ولی هنوز با آن کاراکتر درگیرم.

جهت بازی در فیلم دارکوب از درون شکستم / سارا بهرامی

واژه های کلیدی: دارکوب | بازیگر | دارکوب | ایتالیا | ایتالیا | بازیگری | کاراکتر | بازیگران | بازیگر فیلم | سارا بهرامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs