پرنده ایران اسلامی المپیک فوتبال فوتبالیست

پرنده: ایران اسلامی المپیک فوتبال فوتبالیست ورزشکاران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث «شاه» هنگام فرار کشته شد

متهم سابقه‌دار معروف به شاه در جریان تعقیب و گریز پلیسی در جنوب غرب پایتخت کشته شد.

«شاه» هنگام فرار کشته شد

عبارات مهم : راننده

متهم سابقه دار معروف به شاه در جریان تعقیب و گریز پلیسی در جنوب غرب پایتخت کشته شد.

به گزارش جام جم، ساعت 22 و 45 دقیقه پنجشبه 20 اردیبهشت امسال، یکی از ماموران کلانتری یافت آباد پایتخت کشور عزیزمان ایران همراه سربازی در حوالی یافت آباد در حال گشت زنی بودند که مشاهده کردند خودروی پژویی بسرعت در حال حرکت است.

آنها به او ظنین شدند و زمانی که پلاک ماشین را بررسی کردند، معلوم شد این مرد در زمینه خرید و فروش موادمخدر فعالیت دارد و تحت تعقیب پلیس هست. مامور جوان و سرباز همراه او جهت متوقف کردن خودروی متهم به تعقیب او پرداختند.

«شاه» هنگام فرار کشته شد

مامور کلانتری با اخطار به متهم از او خواست تا ماشین را متوقف کرده و تسلیم شود، ولی راننده توجهی به این اخطارها نکرد و به فرارش ادامه داد.

متهم فراری در حالی که سرعت خودرویش اوج بود، چند بار به خودروی گشت پلیس برخورد کرد تا بتواند از دست پلیس فرار کند که موفق نشد.

متهم سابقه‌دار معروف به شاه در جریان تعقیب و گریز پلیسی در جنوب غرب پایتخت کشته شد.

سرانجام متهم فراری به سمت مسیر غرب ـ شرق اتوبان فتح عوض کردن مسیر داد. ماموران چند تیر هوایی شلیک کرده و چند تیر هم به سمت خودروی پژو متهم فراری شلیک کردند تا مانع فرار او شوند، ولی وی همچنان به فرارش ادامه داد.

در جریان این تعقیب و گریز حوالی پایگاه یکم شکاری تهران، متهم تحت تعقیب پلیس، خودروی پژویش را جا گذاشت و پیاده به سمت خلاف جهت اتوبان رفت و به فرارش ادامه داد. در ادامه متهم از نرده های کنار فضای سبز اتوبان عبور کرد.

مامور جوان که در تعقیب او بود به سمت وی شلیک کرد که مرد 37 ساله نشانه قرارگرفت و از ناحیه قفسه سینه و پهلو زخمی شد. مامور پلیس زمانی که خود را بالای سر مرد جوان رساند، متوجه شد او کشته شده است هست. به همین علت به ماموران کلانتری محل کار خود خبرداد.

«شاه» هنگام فرار کشته شد

دقایقی بعد دیگر ماموران کلانتری هم در آنجا حاضر شدند. عنوان فوت این متهم سابقه دار به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران گزارش شد. وقت کوتاهی از ماجرای کشته شدن متهم تحت تعقیب پلیس نگذشته بود که ماموران مشاهده کردند راننده پرایدی در حال عبور از اتوبان بوده که به علت بارندگی با خودروی پژو به جای مانده از متهم تصادف کرده و خودرویش بشدت آسیب دیده هست. در همین موقع چند نفری از ماموران جهت نجات این مرد به محل تصادف رفته و مشاهده کردند خودروی پراید بشدت تخریب شده است و راننده آن هم درون ماشین گرفتار شده است هست. آنها در تماس با آتش نشانان جهت نجات او کمک خواستند. در ادامه با حضور آتش نشانان، راننده پراید از ماشین خارج شد و زنده ماند.

در این مرحله ماموران به بازرسی خودروی متهم کشته شده است پرداختند که 31 بسته شیشه، شیره تریاک، بطری مشروب الکلی، سه قبضه نیمچه قمه و چاقو کشف کردند. خودروی متهم به پزشکی قانونی و جسد او به پزشکی قانونی انتقال یافته شد.

متهم سابقه‌دار معروف به شاه در جریان تعقیب و گریز پلیسی در جنوب غرب پایتخت کشته شد.

با تشکیل پرونده قضایی در دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران و شروع تحقیقات پلیسی معلوم شد مرد کشته شده است در زمینه خرید و فروش شیشه و تریاک فعالیت داشته و سابقه دار است.

همچنین معلوم شد این مرد 37 ساله تحت تعقیب دو دادسرای یافت آباد و دادسرای انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران بوده و حکم جلب او نیز از سوی مراجع قضایی صادرشده و تحت تعقیب پلیس بوده هست. در تحقیقات بعدی معلوم شد مرد کشته شده است در میان دوستان خلافکارش معروف به «شاه» بوده است.

«شاه» هنگام فرار کشته شد

با دستور بازپرس جنایی، تحقیقات از مامور کلانتری که با شلیک او متهم فراری کشته شده است هست، شروع شد.

واژه های کلیدی: راننده | تعقیب و گریز | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs