پرنده ایران اسلامی المپیک فوتبال فوتبالیست

پرنده: ایران اسلامی المپیک فوتبال فوتبالیست ورزشکاران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی جزئیات نتیجه های اولیه بررسی سانحه اتوبوس حامل دانش‌آموزان

نتایج اولیه بررسی سانحه اتوبوس حامل دانش‌آموزان از سوی کمیسیون عالی ایمنی راه ها منتشر شد و طبق آن اتوبوس بعد از برخورد با قرنیز پل و ترکیدگی لاستیک جلو، کنترل

جزئیات نتیجه های اولیه بررسی سانحه اتوبوس حامل دانش‌آموزان

جزئیات نتیجه های اولیه بررسی سانحه اتوبوس حامل دانش آموزان

عبارات مهم : ایمنی

نتایج اولیه بررسی سانحه اتوبوس حامل دانش آموزان از سوی کمیسیون عالی ایمنی راه ها منتشر شد و طبق آن اتوبوس بعد از برخورد با قرنیز پل و ترکیدگی لاستیک جلو، کنترل از دست راننده خارج و بعد از طی حدود ۱۰۰ متر به پهلوی راست واژگون می شود.

به گزارش ایسنا، کمیسیون عالی ایمنی راه ها ضمن ابراز تاسف از سانحه واژگونی اتوبوس و عرض تسلیت به خانواده فوت شدگان به استحضار مردم عزیز می رساند در پی انحراف از بزرگراه و واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان که ساعت حدود ۳:۴۵ بامداد جمعه، ۱۰شهریور در محور بندرعباس- داراب در ۴۰ کیلومتری شهر داراب تیم کارشناسی کمیسیون عالی ایمنی راه ها از وزارت راه و شهرسازی در صحنه سانحه حضور یافته است.

جزئیات نتیجه های اولیه بررسی سانحه اتوبوس حامل دانش‌آموزان

کارشناسان اعزامی بعد از بررسی ابعاد متفاوت این سانحه از جمله بررسی صحنه و اتوبوس، مصاحبه با مصدومین و راننده و پلیس راه گزارش کامل را متعاقبا اعلام خواهد کرد.

بررسی اولیه اتوبوس به وسیله کارشناسان حاکی از آن است که اتوبوس بعد از برخورد با قرنیز پل و ترکیدگی لاستیک جلو، کنترل از دست راننده خارج و بعد از طی حدود ۱۰۰ متر به پهلوی راست واژگون می شود. همچنین بررسی ها در خصوص بزرگراه مورد نظر بیانگر آن است که مقطع راه مستقیم و علایم و خط کشی مناسب بوده و سرعت اتوبوس هم ٨٦ کیلوتر بر ساعت بوده است.

نتایج اولیه بررسی سانحه اتوبوس حامل دانش‌آموزان از سوی کمیسیون عالی ایمنی راه ها منتشر شد و طبق آن اتوبوس بعد از برخورد با قرنیز پل و ترکیدگی لاستیک جلو، کنترل

بنابر این گزارش ارزیابی محل اتفاق نشان می دهد اتوبوس بنا به دلایلی (خواب آلودگی راننده یا بنا بر بیانات راننده انحراف از مسیر جهت جلوگیری ازعدم برخورد باماشین روبرو) از مسیر مهم منحرف می شود و سرنشینان از کمربند ایمنی در طول سفر استفاده نکرده اند.

این عنوان در کمیسیون عالی ایمنی راه ها مورد بررسی و موشکافی واقع شده است است و نتیجه های نهایی بعد از بررسی های کارشناسی دقیق از طریق رسانه ها در اختیار عموم شهروندان قرار خواهد گرفته با عوامل مقصر برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.

واژه های کلیدی: ایمنی | اتوبوس | برخورد | اتوبوس | راننده | کمیسیون | برخورد قاطع | کمربند ایمنی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs